Fotografia nieruchomości

wybrane realizacje

sesja ukończonego projektu wnętrza

Zdjęcia wnętrz wykonane jako zwieńczenie projektu autorstwa Agnieszki Stawisińskiej. Fotografie naturalnie oddają kolorystykę ścian, okładzin, drewnianych lameli i mebli. Każde pomieszczenie zostało sfotografowane z różnych perspektyw, by pokazać wszystkie elementy wykończeniowe oraz zastosowane oświetlenie. Centralne ujęcia fototapet w biurze oraz sypialni oddają efekt głębi, powiększający optycznie przestrzeń.

Mieszkanie na wynajem na woli

Prace wykończeniowe w tym apartamencie zakończyły się dosłownie dzień przed sesją zdjęciową. Inwestycja była przewidziana na wynajem długoterminowy, dlatego mieszkanie zostało już wyposażone w AGD oraz elementy dekoracyjne. Osiedle posiada siłownię na świeżym powietrzu, plac zabaw i strefę wypoczynku, co z pewnością zwiększa atrakcyjność w oczach najemcy. Zdjęcia zostały wykonane na potrzeby oferty w serwisie Otodom.

Segment na sprzedaż - Ursynów

Jasne ściany i duże okna to komfort dla mieszkańców, ale również dla fotografa wnętrz, ponieważ oświetlenie jest równomierne i daje naturalny efekt na zdjęciach. Sesja zdjęciowa wykonana na potrzeby oferty sprzedaży.

Sesja do oferty na booking.com

Przykład mieszkania przygotowanego na wynajem krótkoterminowy. Wyremontowane i nowocześnie urządzone oraz w pełni wyposażone. Ciepłe kolory, klimatyczne oświetlenie i widok na fabrykę czekolady przekonają każdego, kto chce na kilka dni zamieszkać na warszawskiej Pradze. Fotografie wykorzystane w ofercie zamieszczonej na Booking.com oraz Airbnb.

Apatrament w ustroniu - sesja do oferty

Apartament w malowniczym Ustroniu czeka na pierwszych gości. Dwie kompaktowe sypialnie wymagały nieco gimnastyki podczas sesji zdjęciowej, by za pomocą szerokokątnego obiektywu uchwycić odpowiednią perspektywę, ale to normalne, że fotograf nieruchomości robiąc zdjęcia, odbywa przy okazji lekcję WF 🙂 Sesja wykonana na potrzeby serwisów ogłoszeniowych.